Про підрозділ

Робота практичного психолога у Фаховому коледжі «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка спрямована на вирішення конкретних питань, з якими звертаються студенти, їхні батьки та викладачі. Основною метою роботи є сприяння психологічному здоров’ю, освітнім інтересам та розкриттю індивідуальності особистості, яка соціалізується, а також корекція різного роду труднощів у її розвитку.

Основними напрямками роботи є:

  • Психодіагностична робота серед студентів
  • Консультативна робота зі студентами, їхніми батьками, викладачами
  • Просвітницька робота з роз’ясненням актуальних проблем та методів психології
  • Робота зі студентами групи ризику

У своїй роботі практичний психолог дотримується правила конфіденційності. Для студентів та співробітників коледжу усі послуги безкоштовні.

Звертатися до практичного психолога Коледжу можна за допомогою корпоративної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соціальний педагог Коледжу здійснює облік студентів пільгових категорій та тих, хто опинився у складних життєвих обставинах; надає допомогу студентам, які потребують посиленої педагогічної уваги чи мають особливі освітні потреби; веде просвітницьку та профілактичну роботу серед учасників освітнього процесу з метою формування відповідальної поведінки та культури здорового способу життя; проводить консультування студентів.

Отримати консультацію соціального педагога можна шляхом листування через корпоративну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або особисто звернутися в 111 каб