Про підрозділ

Експлуатаційно-технічний відділ, корпус № 4 – структурний підрозділ Університету

Заступник директора з АГЧ  –  Прудка Валентина Михайлівна
Контактний телефон:  573-32-17

Завдання відділу :

• Забезпечення належного технічного та санітарного стану приміщень, будівель, споруд та прибудникової території.
  • Визначення обсягів та забезпечення підготовки пропозицій до фінансового плану (бюджету витрат) по напрямах діяльності коледжу.
  • Веде облік та контроль за використанням теплово їенергії, електроенергії, води у відповідності до затверджених лімітів.
  • Проведення аварійних робіт та технічного обслуговування інженерних мереж.
  • Здійснює перевірку робочого стану електрогосподарства, у разі необхідності забезпечує ремонт.
  • Збереження та утримання майна в справному стані.
  • Організація робіт з благоустрою та озеленення території.
  • Забезпечення корпусу меблями, господарським інвентарем, обладнанням, контроль за їх зберіганням та проведенням своєчасного ремонту.

573-32-17