Робоча зустріч щодо обговорення освітньо-професійної програми «Видавнича справа та редагування» зі студентами спеціальності «061 Журналістика»

26 травня 2023 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка з групами ВСфмб1-20-4.0д та ВСфмб1-19-4.0д була проведена робоча зустріч щодо обговорення освітньо-професійної програми «Видавнича справа та редагування».

Студенти проявили зацікавленість у нових предметах, зокрема пов’язаних із журналістикою. Особливу увагу було звернено на практичну складову нової освітньо-професійної програми, зміну співвідношення заліків та іспитів, а також перерозподіл практик щодо семестрів.

Також на зустрічі були розглянуті виклики та завдання передбачені новою програмою, зроблено акцент на використанні мультимедіа.

Модератори: Олена ГРУЗДЬОВА, Тетяна ЛОВЕЙКО.

z 26 05