Круглий стіл «Соціальна реклама в українському інформаційному просторі»

24 вересня 2015 року студенти ІІ курсу спеціальності «Бібліотечна справа» разом з Оленою Анатоліївною Сірою – викладачем Циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології відвідали засідання круглого столу «Соціальна реклама в українському інформаційному просторі», яке проходило у Державній бібліотеці України для юнацтва.

За час візиту ознайомилися з Відділом зв'язків з громадськістю, діяльність якого спрямована на формування сучасного іміджу бібліотеки в інформаційному просторі суспільства, на розширення міжнародного співробітництва у сфері соціокультурної діяльності шляхом встановлення зв’язків із міжнародними організаціями та представництвами дипломатичних місій, розробки та реалізації спільних проектів і програм. 
Водночас мали можливість переглянути виставку робіт фіналістів та переможців першого Всеукраїнського конкурсу соціального плакату "Шлях до моєї країни – 2014". 
З умовами участі у новому Конкурсі соціального плакату "Шлях до моєї країни – 2015" детально можна дізнатися на сайті бібліотеки – http://4uth.gov.ua/library/index.htm.