Засідання круглого столу «Сучасна дитяча книга: тематика, проблематика»

15 травня 2015 року викладачами циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Сидоренко Ю.С. та Пасічник Н.О. було організовано засідання круглого столу «Сучасна дитяча книга: тематика, проблематика», де порушувалися питання актуальності та проблематики, тематики сучасної дитячої літератури, стилістичні особливості мови текстів для дітей. Гостею засідання була Бурко Ольга Василівна, молодший науковий співробітник НДЛ грінченкознавства Київського університету імені Бориса Грінченка, яка ознайомила студентів з фольклорними надбаннями Бориса Грінченка.
Студенти ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» виступили з інформаційними повідомленнями про стильові особливості текстів сучасних дитячих книг українських та зарубіжних письменників. Була вдало підібрана наочність, зокрема книги сучасних митців, нові перевидання та видання визначних діячів художнього слова, лауреатів літературних премій, а також відеопрезентації.