Захист презентацій «Музейні колекції об’єднують»

14 травня 2015 року за участі студентів І курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» відбувся захист презентацій на тему «Музейні колекції об’єднують».
Мета заходу: ознайомити студентів з призначенням музеїв та їх різновидами, значенням музейних колекцій, функціями та властивостями музейної речі, представити загальну інформацію про музеї Києва.
Упродовж двох тижнів студенти відвідали різноманітні музеї Києва з метою підготувати коротку ознайомчу інформацію про структуру музею, поділитися своїми враженнями.
Студентами були підготовлені такі презентації: «Природничий музей» (Школьна О.), «Музей води» (Потапова К., Крикун О.), «Музей однієї вулиці» (Кострубіцька А.), «Музей Великої вітчизняної війни» (Штанько М., Верескун А.), «Музей Чорнобиля» (Осташевська К., Самойленко Д.), «Музей Голодомора» (Сукач С.), «Експериментаріум» (Рибак Д., Тираненко М.), «Музей Ханенків» (Сухова А.), «Музей Івана Гончара» (Козьма С., Емануїлова А.), «Музей театрального, музичного та кіномистецтва» (Шумило В., Хижняк Я.).
Розповіді студентів викликали інтерес у присутніх, були корисними та пізнавальними.
Керівник проекту - викладач світової літератури Митринська Г. Л.