День відкритих дверей

13 березня 2024 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбувся День відкритих дверей. Викладачі циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології запропонували усім зацікавленим у професії видавця та журналіста тренінг щодо професійного самовизначення в межах медіасфери, а також консультацію щодо специфіки приймальної кампанії коледжу. Абітурієнти були ознайомлені з програмою навчання, викладацьким складом циклової комісії, студентським життям коледжу та можливостями, які надає освіта в нашому навчальному закладі. Викладачі розповіли про дисципліни, що вивчаються в межах спеціальності, акцентуючи на їх значущості для майбутніх кар’єрних можливостей. День відкритих дверей дав можливість потенційним абітурієнтам краще зрозуміти, що вони можуть очікувати від навчання в коледжі, і вирішити, чи відповідає це їхнім академічним та професійним цілям.

Модератори: викладачі циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Груздьова О.В., Кашуба Н.В., Ловейко Т.В.

День відкритих дверей