Семінар «Шевченко-романтик»

05 березня 2024 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка з групами ВСфмб-1-21-4.0д. та ВСфмб-1-22-4.0д. відбувся семінар на тему «Шевченко-романтик».

Метою заходу було вивчення романтичного елементу у творчості Шевченка, аналіз віршів, прози та інших творів митця в межах романтичного світогляду. Студенти детально розглянули такі теми, як дослідження основних етапів та ключових подій у житті поета, порівняння та аналіз поетичних і живописних робіт Шевченка, вплив його творчості на формування національної ідентичності, аналіз критики соціальної несправедливості та зневаження селянства в мистецьких роботах Тараса Шевченка.

Модератори: викладачі циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології ГРУЗДЬОВА Олена, ЛОВЕЙКО Тетяна.

Семінар «Шевченко-романтик»