Особистісний розвиток НПП за програмою «Життєвий простір і психологічна пружність»

З 29 січня по 12 лютого 2024 року для науково-педагогічних працівників Університету Грінченка успішно реалізована програма підвищення кваліфікації за модулем «Життєвий простір і психологічна пружність» з урахуванням реалізації пріоритетних цілей сталого розвитку, зокрема, ЦСР 4, тобто заохочення навчання впродовж усього життя для всіх. У модулі взяла участь викладач циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Фахового коледжу «Універсум» - Кашуба Наталія Вікторівна. Цікаві та насичені лекції «Метафоричне конструювання особистісних концептів», «Суб’єктивна картина світу», «Довіра і прийняття власного «Можу!» практичний підхід, виконання домашніх самостійних завдань, групова форма роботи і рефлексія досвіду.

Щира подяка за високий професіоналізм та індивідуальний підхід автору програми і тренеру, доктору психологічних наук, професору кафедри психології особистості та соціальних практик Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Каліщук Світлані Миколаївні.

pk 12 02