Андріївські вечорниці

29 листопада 2023 року  студенти 2-3 курів спеціальності «Журналістика»  Фахового коледжу «Універсум» відвідали Андріївські вечорниці, організовані викладачами циклової комісії образотворчого мистецтва та дизайну Коледжу, працівниками Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва та Бюро театралізованих екскурсій. Учасники заходу не лише ознайомилися зі звичаями та обрядами наших пращурів, а і взяли участь у майстер-класах з виготовлення ялинкових прикрас «Янголи»; ворожили на судженого, на рік прийдешній; робили тату в етностилі, а також танцювали досхочу.  Захоплення викликало дійство з обрядовим коржем – калитою.  Багато вражень,  незабутні спогади, хвилини відпочинку, позитив. Дякуємо організаторам заходу за свято!

Андріївські вечорниці