У слові прадавнім, у славі світовій

06.03.2015 року в Університетському коледжі відбулися Шевченківські читання на тему: «У слові прадавнім, у славі світовій», підготовлені викладачами циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Груздьовою О.В., Митринською Г.Л., Ловейко Т.В.,              Розінкевич Н. В. та студентами спеціальності «Видавнича справа та редагування».

Особливістю цих наукових читань було те, що студенти та викладачі розглянули життя і творчість Тараса Шевченка з точки зору сучасника в контексті подій сьогодення.

Увазі студентів пропонувалися доповіді: «Тарас Шевченко. Дитинство. Найцікавіші історії», «Тарас Шевченко – художник. Богом даний талант», «Аральська експедиція і Тарас Шевченко», «Національні ідеї в творчості Тараса Шевченка», «Слово витримане часом», «Т.Шевченко – громадський діяч», «Жіноча недоля у творах Т.Шевченка», «Російськомовні твори Кобзаря».