Вечір поезії «Козацькому роду немає переводу»

04 жовтня 2023 року у Фаховому коледжі «Універсум» відбувся вечір поезії «Козацькому роду немає переводу», у якому взяли участь студенти 1-4 курсів спеціальності Журналістика. Власну поезію читали:

Євтушенко Дар’я «Ніколи не забуду», Півень Кіра «Настав той день», Заборовець Анастасія «Свіча гаряча дотлівала», Бензар Іванна «Цінуй кожну хвилину життя», Ксенія Москаленко «Коли вже земля зробить повний оберт», Марія Погорєлова «Війна забирає нас по черзі», Богдан Хірський «Моя Батьківщино, моя ти родино!»

Зворушливо звучали рядки поезії класичної та сучасної літератури: Тараса Шевченка, Василя Симоненка, Володимира Сосюри, Сергія Жадана, Анатолія Хромова та ін., в яких віддзеркалені події сьогодення. Читання поєднувалося з відеоматеріалами про історію Дня козацтва (змонтувала Олександра Хальзіна), спогадами про перші дні війни і життя в окупації (розповідала Кароліна Іванова), записами з фронту (змонтувала Таміла Павлушенко), музичними хвилинами від студентів  1 – 2 курсів спеціальності Музичне мистецтво Софії Сафронової, Софії  Дубицької, Федора Манолова.

Затамувавши подих, студенти вслухалися в слова ведучих: «Не вірила, не могла осягнути істину, що стану дитиною війни. Що мирне небо України скресатимуть заграви вогнищ, тисячі, десятки тисяч вбитих, поранених, спалені міста, села. І на захист, як сотні років тому, стануть козаки, але в формі ЗСУ».

Захід був розроблений та підготовлений викладачами циклової комісії видавничої справи, культури та української філології, музичного мистецтва, студентською радою коледжу. Організований з ініціативи студентів.

Щиро дякуємо всім учасникам вечора поезій!

Вечір поезії «Козацькому роду ...
Вечір поезії «Козацькому роду немає переводу»
Вечір поезії «Козацькому роду ...
Вечір поезії «Козацькому роду немає переводу»
Вечір поезії «Козацькому роду ...
Вечір поезії «Козацькому роду немає переводу»
Вечір поезії «Козацькому роду ...
Вечір поезії «Козацькому роду немає переводу»
Вечір поезії «Козацькому роду ...
Вечір поезії «Козацькому роду немає переводу»
Вечір поезії «Козацькому роду ...
Вечір поезії «Козацькому роду немає переводу»
Вечір поезії «Козацькому роду ...
Вечір поезії «Козацькому роду немає переводу»