Настановча конференція до технологічної (виробничої практики)

З 17.10.2022 по 13.11.2022 студенти 4 курсу спеціальності  «Журналістика» проходять технологічну (виробничу) практику у видавництвах та на телеканалах у змішаному форматі.

Під час практики студенти вивчають структуру і функціональні особливості редакційно-видавничого процесу у видавництві (видавничій організації); з’ясовують функціональні обов’язки працівників редакції, їх редакційну і видавничу взаємодію у процесі підготовки книги; готують редвисновок про авторський оригінал; оптимізують твір разом з автором; набувають навичок літературного редагування тексту, підготовки видання до друку чи випуску твору в електронній версії, ознайомлюються з редакційною політикою каналу; редагують інформаційні новини, авторські програми; засвоюють технології підготовки і проведення програм у запису та в прямому ефірі.

Керівник практики Ус Т.І.

konfer vudav yc 17 10