Прийде сіяч - і зарясніють сходи...

5 грудня 2014 року в Університетському коледжі відбулася студентська конференція на тему « Прийде сіяч - і зарясніють сходи..." за творчим доробком Б.Д.Грінченка, проведена викладачами циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Груздьовою О.В. та Розінкевич Н.В.

Завдання, які стояли перед учасниками конференції, - дослідити різні аспекти творчості письменника-громадянина, лексикографа, педагога - Б. Д. Грінченка.

Під час заходу були заслухані доповіді:

«Система родинних стосунків в житті Бориса Дмитровича Грінченка», доповідачі Колядв Юлія, Швецова Анна ;

«Виховний потенціал в дитячих творах Б.Д.Грінченка», доповідач Гавриш Анастасія ;

«Проблематика дитячих оповідань Бориса Дмитровича Грінченка», доповідач Крупка Яна;

«Анімалістика в творчості Б.Д. Грінченка» , доповідач Литвин Анастасія;

«Специфіка епічних творів Б.Д.Грінченка», доповідач Гайдук Наталія;

«Особливості лірика Б.Д.Грінченка», доповідач Зубченко Анастасія;

«Тема міста і села у творах Б.Д.Грінченка» доповідачі Петренко Марина та Гриус Наталія;

«Лексикографічна спадщина Б.Д.Грінченка», доповідачі Музиченко Катерина та Онищенко Оксана;

«Концепт ввічливості в епістолярній спадщині Б.Д.Грінченка», доповідачі М'ясковська Марія та Онищенко Оксана.