Бібліотечний марафон

В рамках бібліотечного марафону, який тривав у період з 3.11.2014 р. по 7.11.2014 р. студенти ІІ курсу спеціальності «Бібліотечна справа» під керівництвом викладача Циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Сірої Олени Анатоліївни відвідали низку провідних університетських та публічних бібліотек м. Києва: Наукову бібліотеку Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Науково-технічну бібліотеку імені Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

Державну бібліотеку України для юнацтва

Національну історичну бібліотеку

Національну парламентську бібліотеку, Національну наукову сільськогосподарську бібліотеку Національної академії аграрних наук України

Національну бібліотеку України для дітей

Державну науково-педагогічну бібліотеку України імені В. О. Сухомлинського

Мета бібліотечного марафону - формування у студентів цілісного уявлення про організацію роботи в різних бібліотеках.

Під час подорожі до вищезазначених книгозбірень студенти ознайомилися зі славетною історією бібліотек, їх завданням, діяльністю основних структурних підрозділів, фондом, профілем, особливостями і умовами його формування, системою довідково-бібліографічного апарату, складом користувачів, формами інформаційного, довідково-бібліографічного обслуговування, функціональними можливостями локальних та глобальних комп’ютерних мереж, процесами підготовки бібліотечно-інформаційних видань для електронних баз даних.