Творчий вечір українського романіста – Івана Корсака

19 листопада 2014 року у Київському міському будинку вчителя відбулася презентація книги українського письменника і журналістаІвана Корсака«Борозна у чужому полі».

Захід відвідали викладачі циклової комісії видавничої справи, культури та української філології: Розінкевич Наталія Василівна з донькою Златою, Сіра Олена Анатоліївна і Ловейко Тетяна Володимирівна.

Ведучим на творчому вечорі був відомий письменник та літературознавецьМихайло Слабошпицький. Участь у заході бралитакож головний редактор видавництва «Ярославів Вал» Павло Щириця; літературознавець, директор Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України Микола Жулинський; український письменник і перекладач Сергій Грабар; професор Національного університету «Києво-Могилянська академія» та доктор філологічних наук Володимир Панченко; директор Інституту української мови НАН України, доктор філологічних наук, професор Павло Гриценко; кандидат філологічних наук, критик, літературознавець, перекладач та письменник Дмитро Дроздовський.

Учасники презентації ознайомили гостей з творчістю Івана Корсака. Сам письменник з радістю відповідав на запитання гостей та підписував власні твори. Для наймолодшої відвідувачки Златипам’ятний запис на свіжому примірнику своєї книги залишив і Михайло Слабошпицький.