Поточна та звітна конференції з виробничої практики групи ВСмс-1-18-4.0д.

Шостого та восьмого листопада 2021 року відбулися поточна та звітна конференції з виробничої практики групи ВСмс-1-18-4.0д.

Під час поточної конференції студенти доповіли про те, які завдання виконували під час проходження практики, а саме:вивчали етапи і функціональні особливості редакційно-видавничого процесу;з’ясовували функціональні обов’язки працівників редакцій, редакційну і видавничу взаємодію у процесі підготовки друкованої продукції; складали ред. висновок про авторський оригінал та анотацію до видання і прес-реліз про нього.

Під час звітної конференції студенти презентували результати  виробничої практики у вигляді звітів та презентацій.

У процесі проходження виробничої практики студенти здобули базовий досвід професійної діяльності, сформували практичні вміння та навички, розвинули свої професійні якості.