Наукова робота: участь у Всеукраїнській студентсько-учнівській науково-практичнійонлайн- конференції «Сучасна гуманітарна наука в інтерпретації молодих дослідників»

14 квітня 2021 року відбулася Всеукраїнська студентсько-учнівська науково-практична онлайн-конференція «Сучасна гуманітарна наукав інтерпретації молодих дослідників», організована та проведена кафедрою педагогіки Гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокоритування України, у якій взяли участь студенти Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка, зокрема,  Нагорна Єва Олексіївна, студентка спеціальності «Журналістика». Тема виступу «Образ гетьмана Івана Мазепи в українській та світовій літературі». Науковий керівник: Груздьова Олена Вікторівна, старший викладач Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка.

Нагорну Єву з першими кроками у світі науки!