Онлайн-зустріч студентів спеціальності Журналістика з завідувачем кафедри видавничої справи Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидатом наук із соціальних комунікацій, доцентом Ларисою Масімовою та старшим викладачем,

01 квітня 2021 року відбулася онлайн-зустріч студентів четвертого та другого курсів спеціальності Журналістика з завідувачем кафедри видавничої справи Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидатом наук із соціальних комунікацій, доцентом Ларисою Масімовою та старшим викладачем, координатором з навчально-методичної роботи Тетяною Єжижанською.

Студенти ознайомилися з освітніми програмами спеціальності, умовами вступу та особливостями вступного іспиту. Зустріч пройшла у формі дружньої бесіди, в результаті якої присутні отримали змістовні відповіді на поставлені ними запитання.

Щиро дякуємо за проведений захід та співпрацю.