Конференція на тему «Дитина та її права у творчості Бориса Грінченка»

4 березня 2014 року в актовій залі Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка студентами 1-3 курсів спеціальності «Видавнича справа та редагування» була проведена конференція на тему «Дитина та її права у творчості Бориса Грінченка». Керівник проекту – Костюченко В.П., викладач циклової комісії викладачів видавничої справи, культури та української філології.

Мета: поглибити знання студентів про творчість Бориса Грінченка присвячену дітям, висвітлити різноманітність та складність людських почуттів, порушення прав дитини на прикладах творів письменника, викликати у студентів бажання глибше пізнати творчість митця;

- ознайомити студентів з Конвенцією про права дитини, з діяльністю ЮНІСЕФ в Україні та розкрити зміст програми «Захист дитини».

Модератором проекту була Юлія Фостій, яка виступила з вступним та заключним словом.

У ході конференції були розглянуті наступні доповіді:

• Історичний розвиток прав дітей, доповідач Анастасія Гавриш.
  • Конвенція ООН про права дитини, доповідачі Анастасія Іванова та Євгенія Циганок. Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини, доповідач Анастасія Литвин.
  • ЮНІСЕФ – дитячий фонд ООН, доповідач Дарина Згуровець.
  • Діяльність ЮНІСЕФ в Україні, доповідач Богдана Редколіс. Програма «Адвокація, інформаційна та соціальна політика», доповідач Анастасія Тарасенко. Програма «ВІЛ\СНІД, діти та молодь», доповідач Діана Приліпко. Програма «Здоров’я та розвиток дитини», доповідач Тетяна Беседа.
  • Дискримінація прав дитини, доповідач Яна Синявіна.
  • Сучасна ситуація в Україні. Шляхи виходу, доповідачі Анастасія Литвин та Анастасія Попович.
  • Правова інформованість дітей та дорослих, доповідач Анна Буратевич.