6 березня 2014 року під керівництвом Тишкевич К.І., викладача Київського університету імені Бориса Грінченка, студенти ІІ курсу Університетського коледжу (спеціальність «Видавнича справа та редагування») разом зі студентами Гуманітарного інституту (спеціальності «Українська філологія», «Видавнича справа та редагування») відвідали виставку «Шевченкіана Юрія Меженка і Музею книги», що присвячена 200-річчю від Дня народження Великого Кобзаря.
На виставці були представлені близько 250 експонатів книжкового та образотворчого мистецтва, серед яких велика колекція «Кобзарів», зібраних Інститутом літератури ім.Т.Г.Шевченка. Серед найунікальніших – женевське видання «Кобзаря» 1881 року, яке відоме тільки у двох примірниках, а також «Кобзарі» для дітей, ілюстровані, перекладені українською та російською мовами, заборонений «Кобзар» 1931 р., та мініатюрний «Кобзар» 1940 року, виданий у Кракові.
На виставці була представлена і образотворча колекція ліногравюр та офортів, присвячених Шевченку. Поміж картин, на стінах висіли рушники, які допомагали створити затишну атмосферу та зрозуміти, що феномен Шевченка - безсмертний.
Навряд чи Тарас Григорович коли-небудь міг навіть мріяти, що його «Кобзар» набуде такої слави. Але це сталося, і ми ще раз переконались у тому, що Шевченко не залишився десь там, у минулому. Він є наше теперішнє і майбутнє.