Квест "Кодова назва "Валіза"

6 грудня 2019 року лідери-волонтери Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка спеціальності Соціальна педагогіка, разом з соціальними працівниками Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» - Пашинцевою Дарією, Курченко Тетяною провели квест: "Кодова назва "Валіза"" з тематики попередження торгівлі людьми для студентів другого курсу спеціальності Соціальна педагогіка і Початкова освіта.
Студенти поповнили свої знання щодо проблем, пов'язаних із торгівлею людьми, а також актуалізували знання учасників квесту про безпечну поїздку за кордон та перебування в іншій країні.
Квест пройшов цікаво, динамічно і змістовно. Учасники з інтересом проходили від станції до станції, з захопленням виконуючи різноманітні завдання.
Модератор Винар В. І. – викладач Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.