Презентація видавництва «НОРА-ДРУК»

24 вересня 2019 року студенти Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка спеціальності «Журналістика» відвідали презентацію видавництва «НОРА-ДРУК», яка відбулася в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого.
Майбутні видавці дізналися про ексклюзивні секрети книговидання, ознайомилися з історією видавництва та особливостями масштабних фестивалів книги. У кожного з присутніх була змога придбати новинки ринку та послухати короткий анонс того, що вже очікує читача у наступному сезоні, прогнози з книговидання на наступний рік.
Більша частина зустрічі була присвячена саме практичній інформації, яка була корисна для студентів-видавців. Так, Микола Кравченко, представник видавництва «НОРА-ДРУК», розповів про випуск серійних книг, ознайомив з новими іменами у сучасному світі книги.
Модератори: Груздьова О. В., Ус Т. І.