Вивчаємо російську мову

17 травня 2013 року відбувся заключний етап лінгвістичної гри - конкурсу з російської мови «Щасливий випадок», який підготувала і провела викладач Митринська Г.Л. зі студентами ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» на тему «Лексика.Фразеологія». Мета конкурсу: розширити знання студентів про лексичне значення слів і фразеологізмів, вияв творчих здібностей студентів, формування інтересу до вивчення російської мови.

У ході конкурсу члени команд, а також їх вболівальники змагались у визначенні походження слів, вживанні фразеологізмів, прислів’їв, діалектних слів, міжнародних словотворчих елементів, складанні віршів та інших видах завдань.

Подібні заходи з російської мови відбуваються не вперше. Інтерес викликала також лінгвістична інтелектуальна подорож, присвячена 200-річчю від дня народження Володимира Даля. Уболівальникам і глядачам найбільше сподобались інсценізації казок В.Даля, поставлених за сценаріями студентів.