Виїзне засідання у Національному музеї літератури, присвячене творчості Олександра Олеся «З журбою радість обнялися…»

29 січня відбулося виїзне засідання зі студентами першого курсу груп 1ПР, 12 ПО, 11ПО у Національному музеї літератури, присвячене творчості Олександра Олеся «З журбою радість обнялися…».
Студенти та викладачі Н. Діденко, О. Полінок мали унікальну можливість поспілкуватися з упорядником збірки О.Олеся, дослідником його творчості, доктором філологічних наук, професором Київського національного університету Р. П. Радишевським, долучитися до читання високої поезії, відчути настрій безсмертних пісень геніального поета Олександра Олеся. Студенти та викладачі щиро вдячні працівникам музею й запрошують усіх охочих приєднуватися до проведення занять у новому форматі з використанням музейно-педагогічних технологій.