Науково-практична конференція на тему «Твори Бориса Грінченка в дитячому читанні»

28 травня 2013 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка цикловою комісією викладачів української мови, літератури і культури в рамках тижнів науки була проведена науково-практична конференція на тему «Твори Бориса Грінченка в дитячому читанні», у якій взяли участь студенти IV курсу спеціальності «Початкова освіта».

Мета конференції полягала у захисті розробок уроків «Вивчення творів Б. Грінченка у початкових класах». Учасники конференції продемонстрували творчий підхід до вирішення порушених проблем, вміння застосовувати інноваційні технології на уроках читання у початковій школі. Студенти з’ясували внесок письменника у розвиток дитячої літератури, виховне значення його творів для дітей.