Всеукраїнська наукова конференція - XI щорічних Грінченківських читань

07 грудня 2018 року студенти ІІ курсу спеціальності «Журналістика» Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка разом із куратором Розінкевич Н.В. відвідали секцію Всеукраїнської наукової конференції - XI щорічних Грінченківських читань «Борис Грінченко як перекладач світової класики», що проходила в Інституті філології.
Присутні прослухати доповіді: Яременка В. В., професора, кандидата філологічних наук, на тему «Грінченко як редактор Кулішевого перекладу Біблії»; Мороз Т. В., кандидата філологічних наук, на тему «Представлення козацького лексикону в українському перекладі Біблії П. Куліша – І. Пулюя та в “Словарі української мови” Б. Грінченка»; Цимбалюк-Скопненко Т. В., кандидата філологічних наук, на тему «Борис Грінченко та Микола Лукаш: перегук поколінь».
Також Лашко М. В, кандидат педагогічних наук, презентував Інтернет-ресурс присвячений діяльності Бориса Грінченка.