Індивідуальні заняття в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал»

14 листопада студенти Університетського коледжу спеціальностей «Видавнича справа та редагування» і «Журналістика» відвідали виставку «Курбас: нові світи», представлену в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал».
«Курбас: нові світи» — мистецький проект, що досліджує новації режисера. Виставка складається з двох частин. Перша присвячена експериментальній творчості Леся Курбаса й Мистецького об’єднання «Березіль» у Києві 1922—1926 роках. У другій частині йдеться про вистави, створені в Харківському державному театрі «Березіль», де Курбас працював у 1926—1933 роках.