Зустріч з театром

Драматичні твори, як відомо, потрібно дивитися на сцені, а не читати. Тому викладач світової літератури Митринська Г.Л. вивчення творчості письменників-драматургів Г.Ібсена, Б.Шоу, А.Чехова завжди поєднує з переглядом вистав за творами цих авторів у театрах м. Києва.

Так, майже всі її першокурсники, а це 60-80 студентів, щороку переглядають виставу "Ляльковий дім" Г.Ібсена. Театр юного глядача, з яким Галина Людвігівна підтримує тісний зв'язок вже понад 15 років, завжди виконує замовлення вистави для студентів коледжу на Малій сцені в зручний для них час. Аналіз твору на навчальному занятті після відвідання театру проходить завжди з високим рівнем активності студентів.

В Театрі юного глядача першокурсники переглядають також виставу "Чайка" А.Чехова. Виставу "Пігмаліон" за п'єсою Б.Шоу за участю народних артистів А.Хостікоєва, Б.Бенюка, Н.Сумської студенти із захопленням дивляться в Українському драматичному театрі імені Івана Франка. Також їм дуже подобається оперета Ф.Лоу "Моя чарівна леді" за цією ж п'єсою. Дехто з першокурсників вперше потрапляє в театр лише в коледжі, але пізніше охоче відвідує його сам і приводить туди своїх друзів.