Гостьова лекція доктора філологічних наук, директора Інституту української мови НАН України Павла Юхимовича Гриценка

21 травня 2018 року студенти Університетського коледжу спеціальності «Видавнича справа та редагування» відвідали гостьову лекцію доктора філологічних наук, директора Інституту української мови НАН України Павла Юхимовича Гриценка. На заході було обговорено історію становлення рідної мови, її багатовікову видавничу спадщину. Також лектор розповів про тенденції розвитку сучасної української мови, а саме про активне оновлення лексики, трансформацію тексту і загальномовного коду, появу неодіалектизмів у сучасних українських творах.
Дякуємо лектору і організаторам заходу – Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка.