Вітаємо переможницю Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації!

05-07 квітня на базі Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся ІІІ (загальнонаціональний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.
За результатами виконання конкурсних завдань Олімпіади диплом ІІ ступеня здобула Алексєєва Анастасія, студентка 2 курсу Університетського коледжу.
Вітаємо переможницю та наукового керівника Наталію Вікторівну Кашубу, кандидата педагогічних наук, викладача циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Університетського коледжу.
Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!