Літературні читання «Наша дума, наша пісня Не вмре, не загине…От де, люде, наша слава, Слава України!…»

10 березня 2017 р. в Університетському коледжу, за ініціативи викладачів циклових комісій видавничої справи, культури та української філології і музичного мистецтва та хореографії, відбулися щорічні літературні читання «Наша дума, наша пісня Не вмре, не загине…От де, люде, наша слава, Слава України!…».
Мета заходу: продемонструвати красу і велич Шевченкового слова, осягнути неперевершені, пророчі слова Кобзаря в контексті сьогодення, виховувати любов до рідного слова, культури, звичаїв рідного народу.
Студенти всіх спеціальностей читали громадсько-політичну та соціально-побутову лірику Тараса Шевченка, виконували твори Кобзаря, покладені на музику, намагаючись вдихнути в них дух сьогодення.
Активну участь у підготовці заходу взяли також актори театру «Іскра Прометея».