Виїзна лекція "Державне регулювання стандартизації в Україні"

28 лютого 2017 року на базі ДП «УкрНДНЦ» для студентів групи ВСмс-1-14-4.0д Університетського коледжу спеціальності Видавнича справа та редагування була організована виїзна лекція "Державне регулювання стандартизації в Україні", яку провів доктор технічних наук, професор, заслужений винахідник України, ректор Інституту підготовки фахівців Богом’я Володимир Іванович.
Студенти мали можливість ознайомитись з повноваженнями, напрямами діяльності та структурними підрозділами ДП "УкрНДНЦ", а також відвідати архіви та видавничо-поліграфічний відділ.

Висловлюємо щиру подяку працівникам Українського Агенства зі Стандартизації за гостинність та змістовну лекцію.
Модератор заходу - викладач циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології, к.е.н. Шендерівська Л.П.