Зустріч з письменником, видавцем, директором видавництва «А-БА-БА-Га-ЛА-МА-ГА» Іваном Малковичем

14 грудня 2016 року студенти Університетського коледжу спеціальностей «Дошкільна освіта» (ІІІ курс) та «Журналістика» (І курс) були присутні на зустрічі з відомим письменником, видавцем, директором видавництва «А-БА-БА-Га-ЛА-МА-ГА» Іваном Малковичем, організованою кафедрою «Видавничої справи» Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.
Студенти з захопленням слухали у виконанні автора поезії, адресовані маленькому читачеві, а також мали змогу дізнатися про особливості роботи редактора над дитячим виданням, зокрема, перекладу українською книги «Гаррі Поттер» Дж. К. Ролінг.