Презентація хрестоматії з літературного читання (2-4 класи) «Срібне перевесло»

18 травня 2016 року в Університетському коледжі в рамках Фестивалю науки відбулася зустріч кандидата педагогічних наук, заслуженого вчителя України, автора підручників та упорядника посібників для початкової школи Соловець Л. О. з студентами спеціальності «Початкова освіта».
Упорядник презентувала навчальний посібник «Срібне перевесло», до якого ввійшли твори української та зарубіжної літератури, що можна використовувати на уроках з літературного й позакласного читання у 2-4 класах загальноосвітніх навчальних закладах, під час організації самостійної роботи учнів та їх дозвілля. Лариса Огеївна також звернула увагу на етимологію назви хрестоматії, закликала студентів до необхідності читання творів різних жанрів з метою розширення власного кругозору, збагачення мовного словника.
Модератори заходу – Груздьова О.В. та Кашуба Н.В., викладачі циклової комісії видавничої справи, культури та української філології.