Конкурс знавців української мови «Не цураймось мови, вчімось розмовляти, щоб слова чудові вміли оживати!..»

11 березня в Університетському коледжі викладачами циклової комісії видавничої справи, культури та української філології Гаєвською Н. С., Кашубою Н. В. було проведено конкурс знавців української мови «Не цураймось мови, вчімось розмовляти, щоб слова чудові вміли оживати!..»
У конкурсі брали участь студенти спеціальностей «Правознавство» та «Видавнича справа та редагування». Мета заходу: поглиблення знань студентів, формування пізнавальних інтересів, навичок пошуково-дослідницької роботи, прищеплення любові і шани до українського слова, формування потреби спілкуватися рідною мовою та вдосконалення культури власного мовлення, прилучення до духовного багатства народу.
Структура заходу:
1. Вікторина «Відкрий, о рідна моя мово, свої скарбниці золоті».
2. Орфографічно-пунктуаційний практикум «Майстерня редактора».
3. Фотоконкурс «Не бійтесь заглядати у словник».
4. Конкурс для капітанів «Мова жестів, міміки».
5. Музичне попурі «Пісня – душа народу».
6. Гра «Знайди слова».
7. Домашнє завдання «Сценічна мова».
8. Чорний ящик «Рідна мова – незборна таїна».
До участі у грі викладачі активно залучали студентів-глядачів: вони редагували, цитували поезії, співали пісні. В залі панувала творча, дружня атмосфера.