Студентська конференція "Українські перекладачі ХХ століття"

12.03.2016р. в Університетському коледжі відбулася студентська конференція "Українські перекладачі ХХ століття". Учасники - студенти першого курсу спеціальності "Фінанси і кредит", "Організація виробництва", "Правознавство", "Соціальна педагогіка" (Нагорна Д., Харченко К., Воронін І., Кремінь К., Шевченко К., НімченкоЛ., Корзун О., Потопенко В.) .

Мета заходу - ознайомити першокурсників з українською перекладацькою школою, найвизначнішими біографічними відомостями митців, творчі надбання яких сприяли популяризації в українському перекладі світової класики, а також розвитку і збагаченню української мови.
Модератор заходу – викладач циклової комісії видавничої справи, культури та української філології Митринська Г.Л.