Круглий стіл «Грані таланту Б.Грінченка: педагог, лексикограф, видавець, письменник»

03 грудня 2015 року в Університетському коледжі відбулося засідання круглого столу «Грані таланту Б.Грінченка: педагог, лексикограф, видавець, письменник»
Мета засідання - розкрити багатогранність творчої натури Б.Д.Грінченка, широту реалізації його духовного потенціалу в літературній, педагогічній, видавничій діяльності; засобом впливу грінченківського слова, виховати відповідальну, чесну, працьовиту особистість, патріота рідної держави.
На обговорення студентами ІV курсу спеціальності «Початкова освіта» та ІІ курсу спеціальності «Видавнича справа» винесено було такі теми:

• Вплив родинних стосунків на творчий шлях Бориса Грінченка.
  • Педагогічна діяльність Б.Д. Грінченка.
  • Б.Д. Грінченко – видавець.
  • Громадсько-політична лірика Б.Д.Грінченка.
  • Лексикографія Б.Д.Грінченка.
  • Особливості творів для дітей Б.Д.Грінченка: тема обездоленого дитинства.
  • Українські казки в обробці Б.Д.Грінченка.

Виступи супроводжувалися презентаціями, викликали жваве обговорення. Особливо зворушливо звучали слова відомої поезії митця «Доки» у виконанні Токарчук Катерини.
Модератор заходу – Дерманець М.А., викладач циклової комісії видавничої справи, культури, української філології