Засідання круглого столу на тему: «Виникнення писемності. Українська рукописна книга»

5 листопада 2015 року в Університетському коледжі  з нагоди Дня української мови та писемності відбулося засідання  круглого столу на тему: «Виникнення писемності. Українська рукописна книга». Метою заходу було визначення та характеристика найдавніших писемностей на нашій планеті, особливостей їх походження та найцікавіших ознак. У коло наукових інтересів учасників заходу увійшли особливості виникнення та розвитку української рукописної книги, а також книгодрукування як каталізатор інтелектуальної еволюції людства.