Брейн-ринг серед студентів І курсу «Лексикологія та фразеологія»

3 листопада 2015 р. в Університетському коледжі проведено інтелектуальний брейн-ринг викладачем циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Кашубою Н.В. на тему «У світі лексикології та фразеології» в рамках декади, присвяченій відзначенню Дня української писемності та мови.
У мовознавчому турнірі брали участь студенти І курсу спеціальностей «Початкова освіта». Команди «Нитка Аріадни», «Білі ворони», «Юні лексикознавці» продемонстрували достатні знання з лексикології та фразеології, виявили творчі уміння та навички у складанні ребусів, мовних пантомім та спробували свої сили в популярному командному тесті-змаганні «Зефірний поєдинок». В ході гри студенти зрозуміли, що вирішення завдань, які не під силу одній людині, можливо розв’язати лише колективно. До роботи команд цілком можна застосувати відоме прислів’я: «Одна голова добре, а дві - краще».