Засідання Студентського наукового товариства «Лабіринт» на тему: «Доба Київської Русі: спроби історичної реконструкції»

20 січня 2014 року в Університетському коледжі відбувся круглий стіл, присвячений дослідженню історії Київської Русі, зокрема питанням історичної реконструкції.

Історична реконструкція – явище, що зараз вийшло далеко за межі наукових кіл, в тій чи іншій формі вона сталазахопленням багатьох людей, які прагнуть «оживити» історію, відчути атмосферу давно минулих літ.

Тематика доповідей була досить різноманітною: реконструкція костюму, танців, музики, раціону харчування. Наприклад, студентки першого курсу спеціальності «Дизайн» презентували дослідження на тему: «Використання бренду КиївськоїРусі в ресторанному бізнесі». А родзинкою засідання став виступ студентки третього курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» Варвари Тіторенко. Оскільки студентка захоплюється реконструкцією одягу Київської Русі, вона продемонструвала присутнім виготовлений власноруч костюм та детально проаналізувала елементи одягу. Особливий інтерес присутніх викликами принесені Варварою давньоруські прикраси, що зайвий раз підкреслює: естетичні смаки киянок не сильно змінилися за останні вісім-дев’ять століть.