Виїзне заняття з дисципліни «Кримінальний процес» на базі Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи Судово-медичний морг № 1

27 жовтня 2023 року для групи ПРфмб-1-20-4.0д з дисципліни «Кримінальний процес» на базі Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи Судово-медичний морг № 1 було проведено виїзне заняття на тему «Гласні «Розшукові» дії». Студенти мали можливість ознайомитись з особливістю роботи установи під час проведення слідчих дій.

Модератори: Леонід ГРИЩЕНКО та Тамара КЛЮЧНІКОВА – викладачі циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства Фахового коледжу «Універсум».

Виїзне заняття з дисципліни «К...