Квест до Дня юриста «Права молоді»

11 жовтня 2014 року в Університетському коледжі відбувся квест: «Права молоді», присвячений Міжнародному Дню юриста. У ньому взяли участь представники всіх спеціальностей першого курсу. Захід ініційований та проведений активом Студентського наукового товариства «Лабіринт» за підтримки викладачів Циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства.

Учасникам запропонували вирішити різноманітні проблемні ситуації та завдання, які вимагають знання основних нормативно-правових актів, що регулюють відносини в сфері освіти.

Всі учасники виявили креативність під час прийняття рішень, але найкращі результати продемонстрували об'єднані команди студентів спеціальностей «Правознавство» і «Організація виробництва», а також команда спеціальностей «Видавнича справа» і «Дизайн».

Вітаємо студентів з перемогою!