Екскурсія в Галерею мистецтв

11 лютого 2020 року студенти 1 курсу спеціальності Образотворче мистецтво Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка  в рамках вивчення дисципліни "Мистецтво" відвідали виставку "Семіотика барв" Володимира Немири. Під час зустрічі студенти мали нагоду поспілкуватися про мистецтво, творчість та філософію з відомою художницею, скульпторкою і письменницею Катериною Немирею. Модератор заходу - викладач циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства Мусіяченко О. С. 11 лютого 2020 року студенти 1 курсу спеціальності Образотворче мистецтво Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка  в рамках вивчення дисципліни "Мистецтво" відвідали виставку "Семіотика барв" Володимира Немири. Під час зустрічі студенти мали нагоду поспілкуватися про мистецтво, творчість та філософію з відомою художницею, скульпторкою і письменницею Катериною Немирею. Модератор заходу - викладач циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства Мусіяченко О. С.