Екскурсія в Національний історико-архітектурний музей "Київська фортеця"

Напередодні Дня Гідності та Свободи, 20 листопада 2019 року, студенти Університетського коледжу групи ПРмс-1-19-4. Од разом з куратором Аллою Юріївною Тарасюк відвідали Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця». Під час екскурсії студенти ознайомилися з експозицією «Історія використання споруд Київської фортеці», в якій представлені фото та паперові дані про відомих ув'язнених, оригінальна карета смертників, збройні снаряди та військові форми різних часів, включаючи сьогодення.

Окрім того, екскурсанти мали змогу відвідати унікальну фотовиставку «Майдан – фортеця духу» та побачити задокументовані у світлинах події Революції гідності.

Модератор заходу – Алла Юріївна Тарасюк, викладач циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства.