Конференція з питань порушення прав хворих

12 грудня 2013 р. студенти груп 4 курсу ПРмс-1-10-4.Од та ПРмс-2-10-4.Од разом з викладачем юридичних дисциплін Грищенком Л.В. відвідали міжнародну конференцію та виставку матеріалів «Психіатрія: Індустрія смерті». Виставка організована  міжнародною організацією «Громадянська комісія з прав людини». В Україні вона показується вперше.

Під час конференції відбулася дискусія за участю авторитетних представників різноманітних фахових кіл: юристів, педагогів, психологів, лікарів.

На конференції піднімалися питання, присвячені правовим проблемам сучасної психіатрії як в Україні, так і в країнах Європи, США, Ізраїлі.

Проект не заперечує психіатрію як галузь. Він покликаний привернути увагу до глобальної проблеми масових порушень прав людини психіатрами, яка є актуальною майже у всіх сучасних суспільствах.