Засідання циклової комісії суспільних дисциплін та правознавства (29.08.2019)

29.08.2019 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка після щорічного університетського форуму «Навчаймося для майбутнього» відбулося засідання циклової комісії суспільних дисциплін та правознавства.
Порядок денний:
1. Модернізація роботи ЦК відповідно до Закону України « Про фахову передвищу освіту». Методичні рекомендації щодо викладання загальноосвітніх дисциплін в 2019-2020 н.р.
— історичних дисциплін (Казаков О.О.)
— мистецьких дисциплін (Рябоконь Ю.С.)
— правознавства (Мусіяченко О.С.)
— дисциплін морально-етичного циклу ( Москаленко О.А.)
2. Аналіз результатів ЗНО з історії України (Бурдіна Н.К., Мусіяченко О.С., Рябоконь Ю.С.)
3. Співпраця з кафедрою публічного і приватного права Університету Грінченка з питання подальшого навчання випускників Університетського коледжу спеціальності Право (Бурдіна Н.К.)
4. Дотримання правил корпоративної культури та педагогічної етики викладачів ЦК (Бурдіна Н.К.).