Брейн-ринг на тему: «Грінченківці знають свої права»

7 грудня 2018 р. у Київському Університеті імені Бориса Грінченка в рамках Грінченківської декади та Тижня права відбулась пізнавально-інтелектуальна гра Брейн-ринг на тему: «Грінченківці знають свої права».
Участь у заході брали студенти спеціальності «Право» Факультету права та міжнародних відносин (групи ПРб-1-18-4.0д та ПРб-2-18-4.0д) і Університетського коледжу (група ПРмс-1-16-4.0д).
За результатами гри:
І місце посіла команда «Діти Фараона» (студенти групи ПРб-2-18-4.0д);
ІІ місце – «Феміда-К» (студенти групи ПРмс-16.4.0д);
ІІІ місце – «Вартові справедливості» (студенти групи ПРб-1-18-4.0д)
Модератором заходу була старший викладач кафедри публічного та приватного права Факультету права та міжнародних відносин Обловацька Наталія Олександрівна.
Дякуємо організаторам заходу за цікаву та пізнавальну гру, спрямовану на наукове та пізнавальне сприйняття прав, свобод та обов’язків студентів-грінченківців.