Виїзне заняття на базі Національного музею історії України

10 жовтня 2017 року для студентів ІІ курсу спеціальностей «Діловодство» та «Бібліотечна справа» викладачем циклової комісії суспільних дисциплін та правознавства Рябоконь Ю. С. проведено виїзне заняття з художньої культури на базі Національного музею історії України.
Мета заняття: на прикладі музейних експонатів ознайомити студентів із культурним надбанням українського народу від доби кам'яного віку до доби Козаччини .
Фахівці музею провели захоплюючу екскурсію, акцентуючи увагу на тисячолітньому культурному розвитку нашого народу. Заняття проходило в інтерактивній формі, студенти долучалися до обговорення, давали відповіді та ставили запитання фахівцеві. Підсумки заняття були підведені просто неба на території музею, де відкривається чудовий краєвид на Дніпрові кручі та перлину доби бароко - Андріївську церкву.