Виїзне заняття з адміністративного права

6 жовтня 2017 року у Відділі державної реєстрації засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у місті Києві відбувся День відкритих дверей. Участь у цьому заході взяли студенти 4-го курсу спеціальності Правознавство Університетського коледжу.
Перед студентами виступили Сигидин В.М. (начальник Управління державної реєстрації ГТУЮ у місті Києві) та Клапцуняк В.М. (заступник начальника УДР ГТУЮ у місті Києві, начальник Відділу державної реєстрації засобів масової інформації та громадських формувань)
Під час заняття студенти познайомилися із структурою та основними напрямками роботи Управління державної реєстрації ГТУЮ у місті Києві, зокрема із правоосвітнім проектом Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО».
Для студентів було проведено майстер-клас з реєстрації ЗМІ та громадських організацій.